Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

Ortopedik cerrahiye yönelik hekim ve hasta ihtiyaçlarını Ortopro markası altında üretim yaparak klinik etkinliği kanıtlanmış, yenilikçi ve ekonomik çözümlerle karşılama misyonu ile Ortopro, İş Girişim Sermayesi'nin desteğiyle güçlü ve kalıcı global bir kurum olmayı ve dünyada markalaşan ilk Türk medikal şirket olmayı hedeflemektedir.

Vizyon ve Misyon
Hekim ve hastaların ihtiyaç ve beklentilerini insan sağlığı için kaliteli ürün sunarak, zamanında teslim ederek karşılanması, çalışanlarına vermekte olduğu eğitimle sürekli gelişmelerini sağlamak, kalite bilincini yerleştirmek amaçlamıştır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluş olarak, her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak, yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak, müşteri istek ve görüşlerini esas almak, tüm çalışmalarımızı standartlara ve Kalite Güvence Sistemimize uygun olarak yapmak, teknolojik gelişmelerin takibi konusunda sektöründe lider olmayı hedeflenmiştir.Dürüstlük Beyanı

Ortopro da amacımız gayet basittir: Gelişen dünyayı, kritik endüstriyel varlıkları geliştirerek güçlendiriyoruz. Müşterilerimiz üretken, güvenilir enerji çıktıları oluşturmamız ve bunu yaparken temel değerlerimiz olan dürüstlük, güvenlik ve kalite konusunda kararlı şekilde ilerlememiz konusunda bize güvenmektedir.

Bunlar, diğer tüm değerlerin üzerinde tuttuğumuz değerlerdir. Bir İŞ GİRİŞİM SERMAYESI şirketi olarak ORTOPRO, İŞ GİRİŞİM ‘in Dürüstlük Kavramları ve Amaçları rehberini dürüstlük politikası olarak benimsemiştir. Dürüstlük Kavramları ve Amaçları içerisinde hepimizin uymak zorunda olduğu politikalar ve standartlar belirtilmiştir. Bu bizim kararlarımıza yön verirken, aynı zamanda bizi doğru olanı doğru şekilde yapmaya odaklanmaya da yönlendirir. Bu kılavuz, ilgili dürüstlük politikaları ve kurumsal politikalarla birlikte, işimizi nasıl yürüteceğimize ilişkin çerçeveyi sağlar.

Başarımız, hem politikalarımız ile ilgili dürüstlük kavramları ve amaçları hem de yasalar ile uyumlu şekilde çalışmaya bağlılığımızın bir sonucu olacaktır. Dürüstlüğü korumak herkesin sorumluluğudur. Herhangi birimiz tarafından yapılan tek bir ihlal, itibarımıza zarar verebilir ve Ortopro tarafından yapılan tüm diğer doğru uygulamaları gölgede bırakabilir. Bu nedenle her çalışanı, eylemleri için sorumluluk üstlenmeye ve müşteriler ve meslektaşlar ile bu sözleri tutmaya davet ediyoruz. Hesap verebilirlik ve güven, kusursuz yürütmenin temelini oluşturmaktadır ve bu nedenle dürüstlük sözümüzü asla ihlal etmemeliyiz. Müşterilerimizin itibarı ve kendi itibarımızı korumak için daima gayret göstermeliyiz.

Sonuçta, itibarımızı korumak her birimize düşer. Dürüstlük konusunda itibarımızı kendimiz geliştiririz ve bu sayede müşterilerimiz, omuzlarında dünya kadar sorumluluk varken bizim kendileri için önde gelen çalışma partnerleri olmamız konusunda güven duyabilirler.